Logo male
English

Mistrovství ČR a SR v rýžování zlata
Zlaté Hory 2022

REGISTRACE

Vítáme Vás u registrace na Mistrovství ČR a SR v rýžování zlata Zlaté Hory 2022 a děkujeme Vám, že jste se rozhodli využít tento formulář. Díky tomu budete Vy i Vaší přátelé rychleji odbaveni u registrace ve Zlatých Horách. Mistrovství proběhne ve dnech 15.-17. července 2022 na závodišti nedaleko města Zlaté Hory.

Než započnete s registrací věnujte zvýšenou pozornost následujícím řádkům. Určitě Vám doporučujeme přečíst si aktuální pravidla, kterými se budeme řídit. U kategorie Tradiční pánev (Batea pan) budou všechny pánve shodné a budou zapůjčeny pořadatelem. Viz Batea (50cm).

Položky formuláře, které jsou označeny hvězdičkou (*) musí být vyplněny. I když položka email není povinná, doporučujeme ji vyplnit. Po registraci obdržíte na tento email souhrnné informace z registrace. Na základě vyplněného formuláře obdržíte registrační číslo. Registrační číslo používejte pro veškerou komunikaci s námi. Registrace na místě bude probíhat v Městském informačním centru (MIC) ve Zlatých Horách, Bezručova 144, které naleznete na místě se souřadnicemi GPS: 50°15'47.5"N,17°23'43.0"E. Registrace u všech oficiálních kategorií končí v pátek 15. července 2022 - 20:00!

Někdy bohužel nastane situace, že vám nedorazí protokol o registraci na email, přestože jej při registraci uvedete. Stává se to u některých veřejných poštovních poskytovatelů. V tomto případě registrační číslo můžete opětovně zjistit v seznamu registrovaných závodníků.

V případě problému či dotazu pište na email zhruba@volny.cz nebo zanechte vzkaz. Těšíme se, že se s Vámi setkáme ve dnech 15.-17. července 2022 na závodišti u města Zlaté Hory.

Organizační výbor